Skip to content

LAMASE  ve spolupráci s Optimal-Energy

Patrneři na Vaší straně

Základním pilířem filozofie Optimal Energy je princip výhra-výhra. Pokud jakákoliv dohoda nepředstavuje přínos pro obě zúčastněné strany, je špatná, a nikdy by neměla být uzavřena.
Výsledný užitek z naší práce je více než součtem užitku jednotlivých položek.
Podle této koncepce nevnímáme pouze dílčí nedostatky, ale primárně se zaměřujeme na celkový stav.
Z těchto důvodů jsme pro naše klienty připravili portfolio služeb, které dlouhodobě napomáhají k optimalizaci nákladů na energie.

Reference

Naše služby

JP

Jsem ráda, že jsem našla stabilního partnera v oblasti energetiky. S firmou jsem již za uplynulou dobu spolupráce ušetřila více jak 20 tisíc na vytápění a elektřině. Není to super?

Naše služby

KH

Se službou jsem velice spokojen. Pro naši společnost se pohybuje úspora na energiích více než 150.000,-Kč za dobu naší spolupráce.

Naše služby

PP

Ve firmě jsme řešili možnosti změny osvětlení. Vstřícný přístup a vysvětlení problematiky, konzultace, výsledek investice a návratnosti projektu změny na LED osvětlení nás mile překvapil. Investice byla navrácena během jednoho roku a teď už šetříme elektřinu a i životní prostředí.

Naše služby

KB

S počátku jsem nevěřil, že něco takového může fungovat. Jsem “stará konzerva”, ale zkusil jsem změnu a nechal si poradit. A ono to funguje. Díky.

Naše služby

MP

Jako odpovědný ředitel firmy jsem dostal doporučení na úsporu nákladů. Při energetické optimalizaci jsme našli spoustu možností kde uspořit (elektřina, plyn, voda, osvětlení). A naše úspora je velká. Doporučuji vřele.

Naše služby

JS

Žiji v panelovém bytě. Hledal jsem možnosti jak uspořit. Spotřeby nejsou tak velké, ale zkusil jsem to. A hle po konzultaci a úkázce návrhu řešení jsem uspořil 5 tisíc za rok v projektu MZÚ.

Naše služby

SK

V roce 2014 jsme konzultovali možnosti úspory na energiích. Firma nám vše podrobně vysvětlila a ukázala možnosti kde uspořit. Vyjednala cenu energií, pomohla s přepisem odběrných míst a ukončení stávajících smluv. Dnes i naši členové kvitují tento krok. Energetické poradenství nám přineslo řadu výhod a možností. Kdykoliv se můžeme obrátit na firmu s problémem a je o nás dobře postaráno.

Naše služby

JM

Na hotelu jsme řešili spotřebu vody. Při vstupních datech jsme se dostali v projekt MZÚ na výbornou úsporu. Komfort klientů se nesnížil a my spoříme vodou. Dále jsme vyměnili i osvětlení na LED a v neposlední řadě jsme uspořili na energiích. No neberte to a služba energetického poradenství byla zadarmo!!!