Skip to content

Partner na Vaší straně

Nepotřebujete mnoho systémů a služeb pro produkování vašeho závodu nebo Série. S námi máte vše v jednom, s větším obratem a ziskem. 

Pořádáte závod nebo o tom přemýšlíte? Pak jste tady správně. Pomůžeme vám připravit váš závod nebo závodní sérii, která může být virtuální, veřejná nebo distanční a předat vám ji do vaší správy. 

Co náš systém umí:

Správu vaší databáze a závodů – mějte své závody i vícedenní, každý den může mít více závodů, které sdílí sadu věkových či týmových kategorií. 

Databázi registrovaných sportovců – postavte si novou databázi z vašich historických dat importem z Excelu nebo si nechte databázi postupně narůstat dík přihlašování na závody.

Email marketing – již nepotřebujete externí službu na rozesílání emailů. V adminu systému si vyberete komu z vaší databáze chcete co poslat, nastavíte kdy a je to.

Profil atleta – každý váš závodník získává u vás na webu svůj login a služby. Evidenci jeho závodů, osobních a sportovních cílů, seznam objednávek, nebo možnost nahrát výsledky individuálních závodů.

Online registrace – z vašeho webu stává registrační portál. Jak pro vaše závody, tak klidně pro vaše spřátelené pořadatele. Všechny „světové“ funkce jako uživatelské položky přihlášky, prodej merchendise, vybírání peněz na charitu, slevové kódy, intervaly různé výše startovného, storno poplatky, pojištění startovného jak pro jednotlivce nebo pro týmy/štafety.

Měření výsledků –

Všechny metody mohou být jakkoli kombinovány pro start, mezičasy a cíl. Výsledky živě na vašem webu jsou samozřejmostí. 

Sledování poloh závodníků – systém dokáže živě přijímat a na vašem webu zobrazovat polohy atletů v průběhu závodu, pokud s sebou atleti nebo týmy nesou mobilní telefon s Orgsu Tracking apkou. Alternativně atleti mohou nahrát svůj výkon z GPX souboru z chytrých hodinek. Po závodu je k dispozici funkce Replay – nedostižné pro individuálně startované závody, kdy se atletům liší časy startu.

E-shop – k dispozici máte e-shop, který může /ale nemusí/ být navázán na konkrétní závod. Zboží a služby pak můžete nabízet přímo s přihláškou na závody.
Systém dál nabízí možnost, aby atleti obchodovali mezi sebou. Veškeré finanční prostředky jsou směřovány přímo na váš bankovní účet pomocí zvolené platební brány: Comgate.cz nebo GlobalPayments.

 

Reference

sumperska sportovni2 řez

Jako sportovní organizace, která pořádá různé typy závodů a sportovních akcí, jsme velice rádi, že jsme našli takový systém, díky kterému pořádáme závody a série. Perfektní a kompletní řešení pro naše akce.