Skip to content

Poznejte nás

Váš úspěch je pro nás motivací.

Věříme, že spolupráce s námi pro Vás bude přínosem.

Snižujeme klientům náklady prostřednictvím našeho projektu Modrozelená úsporám (MZÚ).

MZÚ je komplexní energetické poradenství určené pro většinu klientů, zejména pro domácnosti, firmy a obce. V rámci analýzy zjistíme, které energetické úspory můžete uplatnit a efektivně následně zkombinujeme například úspory na vodě, vytápění, osvětlení, elektřině, distribuční sazbě, jističi, plynu a další.

S našimi klienty jednáme individuálně, snažíme se jim vyjít vstříc dle jejich přání a požadavků.
Energetická optimalizace je vždy šitá na míru našim klientům. Provádíme analýzu a vyčíslení úspor zemního plynu, elektrické energie, vody, topení, osvětlení, distribuční sazby, jističe a další. Se svými klienty budujeme dlouhodobou spolupráci. Neustále sledujeme energetický trh a podle probíhajících změn aktualizujeme naši nabídku, která je komplexní a různorodá. Každý klient si vybere, co jej zajímá a potřebuje, např. on-line Kalkulaci úspor.

Energetičtí poradci budují s našimi klienty dlouhodobou spolupráci. Klienti je vždy můžou kontaktovat se svými dotazy, s vyčíslením úspor, s přenastavením sazeb a dalšími službami, které poskytujeme. Energetičtí poradci jsou pravidelně vzděláváni v certifikovaném systému Optimal Knowledge a dodržují Etický kodex.

Naši obchodní partneři jsou stabilní a spolehliví dodavatelé zemního plynu a elektrické energie, ekologicky šetrných a úsporných LED osvětlení a svítidel, výrobci produktů pro úspory vody, tepla a elektrické energie. Stabilní dodávky zajišťuji díky diverzifikovaným zdrojům a přístupu k zásobníkům zemního plynu, čímž zvyšují bezpečnost dodávek zemního plynu.

Optimal Energy navazuje spolupráci s ostatními subjekty ve smyslu paragrafu 17, odstavce číslo 7, písmeno q zákona č. 211/2011Sb. Tento paragraf hovoří o spolupráci Energetického regulačního úřadu se sdruženími a právnickými osobami, jejichž posláním je ochrana spotřebitele.